Preuzmite našu aplikaciju, Dnevno.me - Tvoja dobra navika! App store | Play Store

user avatar

LA LIGA

Bilbao na krilima Sanseta počistio Kadis

03.02.2023 22:28h

U premijernog utakmici 20. kola La lige, Atletiko Bilbao je na "San Mamesu" nadigrao Kadis rezultatom 4:1.

Junak domaćeg tima bio je Sanset sa tri postignuta gola. Najprije je u 10. minutu načeo mrežu Kadisa, Eskalante je poravnao rezultat u 25, da bi u finišu poluvremena Alvarez i Sanset donijeli kapitalnu prednost Baskijcima, koji su bez većih problema sačuvali vođstvo do kraja.

Početkom drugog dijela igre Bilbao je ostao i sa igračem manje na terenu, pošto je Beršiše dobio crveni karton, međutim, Kadis nije uspio da iskorsti brojčanu prednost.

Štaviše, primio je još jedan gol i to u 75. minutu, kada je Sanset krunisao sjajnu partiju het-trikom.