Preuzmite našu aplikaciju, Dnevno.me - Tvoja dobra navika! App store | Play Store

user avatar

PREMIJER LIGA

Uzalud pojačanja, nova "nula" Čelsija

03.02.2023 22:01h

Fudbaleri Čelsija i Fulama podijelili su bodove na otvranju 22. kola engleske Premijer lige - 0:0.

Od prvog minuta u sastavu domaće ekipe našao se i Enco Fernandes, novajlija iz Benfike koji je postao rekorder kao najskuplje plaćeni fudbaler u istoriji Premijer lige.

No, nije uspio da pomogne "plavcima" da dođu do pobjede protiv najprijatnijeg iznenađenja dosadašnjeg toga šamšionata.

Fulam se pokazao kao veoma ozbiljan i čvrst rival, prvi je zaprijetio Pereira, da bi u finišu prvog poluvremena Čelsi propustio veliku šansu kada je Haverc pogodio stativu.

Uslijedio je nešto mirniji period igre u nastavku meča, reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović nije dobio previše lopti, ali je umalo iznenadio Kepu udarcem sa polovine terena.

Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata, iako je Fofana imao čistu situaciju pred golom Fulama, ispriječio se defanzivac u poslednjem trenutku.