Preuzmite našu aplikaciju, Dnevno.me - Tvoja dobra navika! App store | Play Store

user avatar

KADETI STALI NA KORAK OD SNA

Perišić: Ostaje žal, zaslužili smo plasman na Evropsko prvenstvo

28.03.2023 16:37h

Kadetska reprezentacija Crne Gore bila je na korak od plasmana na Evropsko prvenstvo, ali je u posljednjem kolu kvalifikacionog tunrira odigrala 2:2 protiv Velsa.

Naš tim vodio je 2:0 na poluvremenu, a izjednačujući pogodak primila je u 86. minutu.

"I treći put na turniru odigrali smo odlično prvo poluvrijeme, vodili 2:0 i imali sve u svojim rukama. Početkom nastavka nesmotreno smo primili gol, ali se ispostavilo da nas je i taj rezultat vodio na Evropsko prvenstvo. Nažalost, od tog sna nas je dijelilo svega pet minuta, ali nas je taj nesporazum u našoj odbrani pred kraj utakmice koštao istorijskog uspjeha. Po prikazanom na turniru, siguran sam da smo zaslužili taj uspjeh. Žao mi je prije svega momaka koji su pokazali ozbiljan kvalitet i nadam se da će u omladinskoj konkurenciji ostvariti san i plasirati se na Evropsko prvenstvo, kazao je selektor Goran Perišić.