Preuzmite našu aplikaciju, Dnevno.me - Tvoja dobra navika! App store | Play Store

logo

+

user avatar

SAOPŠTIO PREDSJEDNIK SKUPŠTINE GLAVNOG GRADA

Perić: U petak sastanak sa Mujovićem, sjednica u drugoj polovini jula

25.06.2026 13:08h

Foto: Preokret

Predsjednik Skupštine Glavnog grada Srđan Perić najavio je na konferenciji za medije da će se sjutra u 12 sati sastati sa gradonačelnikom Sašom Mujovićem kako bi razgovarali o daljem funkcionisanju Skupštine.

Takođe, najavio je da će prva naredna sjednica biti održana u drugoj polovini jula, prenosi RTCG. Perić je kazao da su danas održane prve konsultacije svih odborničkih klubova u Skupštini glavnog grada.

"Prvo moram da se zahvalim kolegama na vrlo konstruktivnom predlogu i mogu da kažem da je utvrđen okvir za prvu narednu sjednicu Skupštine koja će biti u drugoj polovini jula. Materijali na koji sam naišao su samo Izvještaj o radu gradonačelnika i odluka o stavljanju van snage odluke o razmjeni zemljišta za kamenolom u Kučima. Od najavljenih 120 odluka koje bi trebale da se i ratifikuju kroz akte izvještaja trenutno su u Skupštini samo ove dvije", naveo je Perić.

On je rekao da je upućen dopis gradonačelniku Saši Mujoviću da održe sastanak oko daljeg funkcionisanja Skupštine.

"Gradonačelnik je prihvatio poziv, a sastanak bi trebalo da se održi sjutra u 12 sati. Važno je naglasiti da su svi odbornički klubovi saglasni da ne razmatramo isključivo Izvještaj o radu gradonačelnika, već zajedno o zajedničkom paketu izvještaja o radu svih gradskih preduzeća i o onome što je nužno za funkcionisanje Glavnog grada", dodao je Perić.

Podijelite vijest
Preuzmite Dnevno.me mobilnu aplikaciju na
Pratite nas na
Pridružite se našoj Viber zajednici

Poslednji komentari (0)

Svi komentari

500

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT